Moda Fotoğrafçısı

Moda fotoğrafçısı, fotoğrafçılık sektöründe en göz alıcı kariyerlerden birine sahiptir. Stüdyo ortamı veya mekanlarda yapılan moda katalog çekimlerinde, elbiselerin yanısıra, ayakkabı, çanta, gözlük vb. moda aksesuarlarıda çekilir. Moda fotoğrafçısı canlılıkve cazibe potansiyeline sahip olmasına rağmen, oldukça rekabetçi ve arzu edilen bir meslektir. Bu nedenle en iyiler arasında olmanız gerekir. Aktüel Ajans kadrosunda bulundurduğu moda fotoğrafçıları markanıza değer katıyor ve satışlarınıza yön veren moda katalog çekimi hizmetlerini sunuyor.

Moda fotoğrafçısı geleneksel medya döneminde sadece basılı işler katalog çekimi yaparken, yaklaşık son 10 yıldır e ticaret siteleri başta olmak üzere dijital pazarlama kanalları için yapılmaktadır. Moda fotoğrafçısı çekim sırasında modeller ile çalışmanın yanısıra, sanat yönetmeni, fotoğraf editörü, fotoğraf asistanları, makyöy ve kuaföler ilede ortak olarak çalışmaktadır. Aktüel Ajans moda katalog çekimleri için yapacağı prodüksiyonda ekibin tamamını sağlamakta ve bütün çalışmanın bir ajanstan çıkmasına olanak vermektedir. Bu durumda tutarlı bir moda çekimi ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermiş oluyoruz. Genel olarak moda fotoğrafçısı, tasarımcıların yaşam tarzı ürünlerini, moda dünyasına ve son kullanıcılara yönelik çalışmalarını temsil eden fotoğraflarla görsel bir alıntı oluşturur.

En İyi Moda Fotoğrafçıları

En iyi moda fotoğrafçıları Aktüel Ajans bünyesidne yer almaktadır. Çünkü aktüel ajans beraber çalıştığı kişilerin en az 5 yıllık sektörel deneyimi olmasını birinci şart olarak koşar. En iyi moda fotoğrafçıları arasında yer alamak için her fotoğrafçının bu kritere uyması gerekmektedir. Aktüel Ajans yaptığı kreatif moda çekimleri ile sektörde bir marka haline gelmiştir. Başta istanbul olmak üzere yerli ve yabancı markalar için moda çekimleri yapmıştır. Yaptığı moda çekimleri ile firmaları ve ürünlerini hedef kitleye en iyi şekilde anlatarak firmaların pazar payının artmasını sağlamaktadır. Tabi ki bunların hepsinin nedeni en iyi moda fotoğrafçıları ile çalışmaktan geçiyor.

En iyi moda fotoğrafçıları denildiğinde muhtemeden aklınıza ülkemizdeki ünlü moda fotğrafçıları gelmektedir. Tabiki o kşiler sektörde ve kamoyunda kendlerini ispatlamış bir noktaya gelmiş fotoğrafçılardır. Fakat bilmelisinizki ülkemizde ismini duyurmamış fakat aynı kalitede ve bazı durumlarda daha iyi kalitelerde çekim yapan moda fotoğrafçıları mevcuttur. Aktüel Ajans geniş tuttuğu moda fotoğafçıları kadrosunda bir çok ünlü ve no name moda fotoğrafçısı ile bütün sekmentlerdeki müşterilerine en uygun moda fotoğrafçısını yönlendirmektedir.

Aktüel ajans en iyi moda fotoğrafçılarını su yüzüne çıkartmakta veya gelecek vaad eden fotoğrafçı adaylarına yol göstererek ve eğitim vererek söktöre kazandırmaktadır. Tabiki bu sadece moda fotorafçıları çin geçerli bir durum değildir. Ürün fotoğrafçıları, düğün fotoğrafçıları, mekan ve mimari fotoğrafçılık dallarındada faliyet gösteren ajansımız fotoğraf konusunda her kategoride müşterilerine hizmet vermektedir.