Katalog Mankeni

Katalog mankeni, mankenlik mesleğinin en etkin çalışan dallarından birisidir, gerçi günümüz dünyasında internetin yaygınlaşmasıyla web sitesi çekimleri artış gösterdi fakat yinede katalog mankeni ismi her ikisinide kapsamaktadır. Katalog mankeni web sitesi mankeninden farklı olarak 2 önden 2 yandan 2 arkadan poz vermez, genellikle artistik imaj pozları verir, bu nedenden kaynaklanan uzun çekim süreleri nedeni ile ücretleri daha yüksektir

modellerimizi-inceleyin

modellerimizi-inceleyin

Aktüel manken ajansı katalog manakeni ve web sitesi için kullandığı bir çok modeli yabancı modellerden oluşturduğu kadrosu ile hizmet vermektedir. Yurt dışı ajanslar ile çözüm ortaklığı yapan aktüel model ajans bir çok yabancı mankeni ülkeye getirerek, fotoğrafçı ve yapım şirketlerinin hizmetine sunmaktadır. Bunula birlikte kadrosunda yerli katalog mankeni bulunduran manken ajansı birçok firmaya hizmet vermektedir.

Katalog mankeni sektörde en az iki yıllık deneyime sahip olmalıdır. Erkek katalog mankenlerinde bu süre biraz daha uzun olabilir çünkü bayan katalog mankeni kadar iş yapmadıklarından iki yılda gereken tecrübeyi edinemiyorlar malesef.

 

Katalog Mankeni Olmak

Aktüel model ajans öncelikle tecrübesi olmayan veya mankenlik eğitimi almamış hiç bir modelle çalışmamaktadır. Tamamen profesyonel bir bakış açısına sahip olan manken ajansı müşterilerine kusursuz bir hizmet sunma ideali içindedir. Katalog mankeni veye model olmak isteyen kişilere bir mankenlik kursu almasını veya güzellik yarışmmalarına katılarak dereceye girmelerini tavsiye eder. Yukarıdada bahsettiğimiz gibi katalog mankeni web çekimi yapan bir mankenden daha ciddi bir duruşa sahip olmalıdır.

Başvuru: Sadece İstanbul içi başvurular kabul edilir. Başvurularınızı 24 saat süresince yapabilirsiniz.

İsim Soyisim
Yaş
Boy
Kilo
En Az 5 Kare Fotoğraf

Yukarıda yer alan bilgileri whatsapp, instagram veya mail adresi üzerinden bize ulaştıra bilirsiniz

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]

About the Author: