Mankenlik Ajansı

Mankenlik ajansı 10 yıllık tecrübesi ile sektörün ilgili mecraları ile ortak çalışmalar yürüten bir tam hizmet reklam ve manken ajansıdır. Aktüel ajans sektöre kattığı değer ve modeller ile markalaşma sürecini en iyi şekilde tamamlamıştır. mankenlik ajansı en iyi hizmeti sunmak adına sektörün önde gelen manken ve fotomodelleri ile çalışmaktadır. MANKENLİK BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN…

mankenlik-ajans
mankenlik-ajans

Mankenlik ajansı çatısı altıda ürün ve moda çekimleride yapan aktüel ajans bir çok marka için profesyonel çekimler yapmıştır. Aktüel, bir mankenlik ajansı beklentisinden fazlasını müşterilerine sunmayı prensip edinmiştir. Sadece müşterileri değil ortak çalışmalar yürüttüğü modeller ve markalarada bir mankenlik ajansından fazlasını vermiştir.

Moda Sektörü için Mankenlik Ajansı’nın Önemi

Aktüel Mankenlik Ajansı , meslektaşlarının, moda endüstrisindeki diğer profesyonellerle tanışmalarını istediği çok sayıda istemin bir sonucu olarak kurulan tam hizmet modeli yönetim şirketidir. Aktüel Manken Ajansı, modellerin tüm boyutlarını ve kategorilerini temsil eder ve modelleri üretim prova, showroom, fuar, baskı, fuar ve ticari yetenek ödevleriyle bağlamak için geniş bir müşteri ağını kapsar. İstanbul’da bulunan Aktüel Manken Ajansı uluslararası kapsamda ve dünya çapında yetenekleri temsil etmek amacıyla kurulmuştur.

Aktüel Manken Ajansı çalışanlarının tümü moda endüstrisinde geçmişe sahip olmasa dahi bu sektörle ilgili birçok donanıma sahiptir ve hizmet ettiğimiz kişilerle birinci elden bilgi paylaşmaktan mutluluk duyarız. Birçok referans alıyoruz ve müşterilerimizin isteklerini anlama ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan profesyonellerle eşleştirme yeteneğimizin bir sonucu olarak firmamız katlanarak büyüyor. Aktüel Manken Ajansı; dinamik, butik benzeri bir ortamı korurken birçok farklı grupla birlikte modellere ve çalışmalara kariyer rehberliği sağlar.

Neden Aktüel Mankenlik Ajansı

Aktüel mankenlik ajansı, yukarıda da bahseetiğimiz gibi iyi bir hizmet anlayışı için en iyi mankneleri kadrosuna dahil etmektedir. bunun yanısıra yabancı manken ajansları ile ortak çalışmalar yürüterek yabancı manken hizmetide vermektedir. Bir çok marka ve firmaya katalog çekimleri, web sitesi çekimleri için hizmet sunan manken ajansı, sizlerlede çalışmaktan büyük mutluluk duyar.

Mankenlik ajansı günlük ortalama 200 üzeri başvuru alır, bölüm yetkilisi arkadaşlar bu başvuruları değerlendirerek, tecrübeli, eğitim almış veya bir gelecek vaad eden arkadaşlar ile iletişime geçerek ajansa davet ederler. Eğer daha önce bir manken ajansı çatısı altında bulunmamış bir model ise, bir aylık bir eğitim alması sağlanır. Eğitim sonunda sunumlar için gerekli olan fotoğraf çekimi yapılır ve manken ajansı ailesine katılır.

Mankenlik Ajansı Modelleri Her Türlü Reklam için Zarafeti Temsil Eder

modellik ajansi
modellik ajansi

Mankenlik ajansı için uluslararası moda endüstrisinde kurallar daha önce de belirtildiği gibi çok daha katıdır. 90-60-90 yerine 87-58-82 olabilir. Moda tasarımcılarının yanı sıra manken ajansı da ürünlerini mümkün olduğu kadar yüksek sunabilecek modeller arıyorlar. Ürünün kalitesi ne kadar yüksek ve münhasırsa, reklamdaki tüketiciye veya posterden ne kadar yüksek olursa, ürün veya hizmet için yüksek bir fiyatı doğrulamak o kadar kolay olur. Bu nedenle, görünüm ve pozlar yoluyla ürün satan iyi bir model olarak, aynı zamanda çok para kazanabilirsiniz. Bireysel reklam kampanyaları için bile, bir günlük reklam prodüksiyonlarında, “yeni yüzler” için bile, dört ve beş basamaklı miktarlar hızlı bir şekilde mümkündür.

Pahalı Veya Ucuz: Moda Şık Bir Şekilde Sunulmalı

Mankenlik ajansı için bile daha ucuz etiketler dahi, reklamcılıkta daima yüksek fiyatlı etiketlerin düzeyine ulaşmaya çalışır. Özel, uluslararası etiket veya moda başlangıcı olsun, modelin ince bir gövdeye sahip olması gerekir; böylelikle giysiler en iyi şekilde düşebilir, kırışıklıklar mükemmel şekilde fırlamaz ve sığmaz. Bu, New York , Paris , Londra ve Milano’daki tüm moda metropolleri ve modelleri için geçerlidir.

modellik ajansi
modellik ajansi

Mankenlik ajansı için moda her zaman özel bir şeydir. Moda, özel olmaya hazırdır. Yeni moda koleksiyonları, her sezon, dünya çapındaki tasarımcılar tarafından düzenli olarak başlatılmaktadır. Yalnızca büyük uluslararası moda tasarımcıları ve perakende zincirleri bu şekilde çalışmaz. Küçük moda etiketleri bile, müşterilerini dikkatlerini çekmek için sürekli olarak yeni tasarımlar ve kesimlerle sunmak zorundadır. Manken ajansı böyle modacılarla iş birliği yapma sürecine girmekten mutluluk duyarlar. Bu yüzden tasarımcılar ve moda, tüketiciler için ilgi çekici kalabilmek için kendilerini tekrar tekrar icat etmek zorundadır.
Yüksek topuklu ayakkabılarla, 187 cm olan çoğu çocuk kadar boyundasınız.

Podyumda bile yüksek topuklu ayakkabılar işe yarar bir önem sağlamaktadır. Moda koleksiyonları ilk sunum için sadece belirli bir boyutta üretilmektedir. 175-179 cm’de çoğunlukla elbise büyüklüğü 34 (maks. 34/36) için tasarlanmıştır. Manken ajansı olarak bu tarz önemli kriterleri her zaman göz önünde tutmaktayız. Tasarımcılar, takımlar ve üreticilerin her bir parçayı değiştirmesi veya tüm modelleri daha büyük tutması gerekir diye düşünmek çok olası ancak büyük beden mankenler dışında moda dünyasında belirli fit vücutlara göre moda akışı sağlanır.

Mankenlik Ajansı Başvurusu

Mankenlik ajansı sadece manken başvurusu almaz, aynı zamanda fuar hostesi ve stant hostesi gibi çalışacak elemanlarda bulur. Hatta dahası oyuncu ve yetenekli her türlü birey için manken ajansı en uğrak noktalardan biridir. mankenlik başvurusu için tıklayın Ajansımız bünyemizde çalışan yüzlerce mankene ev sahipliği yapmaktadır. Manken ajansı ararken en önemli statüleri bir arada müşterilere sunan firmamız sahip olduğu tüm olanaklarla müşterilerin beklentilerini karşılamaya çalışmaktadır.

Kaliteli ve müsteri odakli çalismamiz Akütel Mankenlik Ajansi diger manken ajanslarindan ayiran en önemli niteliklerdendir. Müsterilerle sürekli irtibat halinde olmak ve her ayrintinin onlarin istedigi sekilde yürütülmesi adina her konuda fikir alisverisinde bulunmak önceligimizdir. Sektörde kalmak isteyen ve iyi bir manken ajansı olmak isteyen tüm ajanslarin bu önceliklere dikkat ederek çalismasi gerekir.

Sizde çalistiginiz manken ajanslarinda bu niteliklerin mevcut olup olmadigini kontrol edin. Bunlar isleriniz sirasinda sikinti yasamamanizi ve daha hizli yol almanizi saglayacaktir.

Iyi bir mankenlik ajansı olarak, yolumuza iyi devam edebilmek için en iyi manken kadrolari kurmayi hedefledik ve bunu basardik. Bu hedefi belirlememizin sebebinin sizlere daha iyi hizmet verebilmek oldugu su götürmez bir gerçek. Hedeflerimiz dogrultusunda emin adimlarla ilerliyor olmamizda sizleri bize ulastiran en önemli etkendir. Bir mankenlik ajansı ile çalismak istediginizde başvurabileceginiz bir çok adres bulabilirsiniz. Ancak bu adreslerin çok azi size istediginiz düzeyde çalisma sartlari saglayabilir. Size bu sartlari saglayabilecek manken ajanslarindan oldugumuza emin olabilirsiniz. Manken ajansi kadromuz da her is alanina uygun üyelerimiz mevcut olup, her biri iyi çalisma arkadaslaridir.

Mankenlerimiz lansmanlar, moda kataloglari, ürün çekimleri ve daha bir çok is alaninda ihtiyaç duydugunuz düzeyde tecrübe sahibidirler. Sizde tecrübeli, iyi çalisma arkadasi ve isinde basarili mankenlerle çalismak isterseniz bizi arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz. Genis manken ajansi kadromuzda aradiginiz niteliklere uygun mankenleri kesinlikle bulabileceginizden emin olabilirsiniz.