katalog-cekimi

Mankenlik Ajansı

mankenlik ajansı 8 yıllık tecrübesi ile sektörün ilgili mecraları ile ortak çalışmalar yürüten bir tam hizmet reklam ve mankenlik ajansıdır. Aktüel mankenlik ajansı sektöre kattığı değer ve modellerle ile markalaşma sürecini en iyi şekilde tamamlamıştır. mankenlik ajansı en iyi hizmeti sunmak adına sektörün önde gelen manken ve fotomodelleri ile çalışmaktadır. Mankenlik ajansı çatısı altıda ürün ve moda çekimleride yapan aktüel ajans bir çok marka için profesyonel çekimler yapmıştır. Aktüel, bir mankenlik ajansı beklentisinden fazlasını müşterilerine sunmayı prensip edinmiştir. Sadece müşterileri değil ortak çalışmalar yürüttüğü modeller ve firmalarada bir mankenlik ajansından fazlasını vermiştir.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

Neden Aktüel Mankenlik Ajansı

Aktüel mankenlik ajansı, yukarıda da bahseetiğimiz gibi iyi bir hizmet anlayışı için en iyi mankneleri kadrosuna dahil etmektedir. bunun yanısıra yabancı manken ajansları ile ortak çalışmalar yürüterek yabancı manken hizmetide vermektedir. Bir çok marka ve firmaya katalog çekimleri, web sitesi çekimleri için hizmet sunan mankenlik ajansı, sizlerlede çalışmaktan büyük mutluluk duyar.

Mankenlik Ajansı Başvuru

Mankenlik ajansı günlük ortalama 200 üzeri başvuru alır, bölüm yetkilisi arkadaşlar bu başvuruları değerlendirerek, tecrübeli, eğitim almış veya bir gelecek vaad eden arkadaşlar ile iletişime geçerek ajansa davet ederler. Eğer daha önce bir mankenlik ajansı çatısı altında bulunmamış bir model ise, bir aylık bir eğitim alması sağlanır. Eğitim sonunda sunumlar için gerekli olan fotoğraf çekimi yapılır ve mankenlik ajansı ailesine katılır.

Başvurularınızıve sorularınızı whatsapp instagram veya mail adresi üzerinden cast direktörüne yapabilirsiniz. ( Kayıt tamamen ücretsizdir )