Tüyap ve CNR Fuar Hostesi

Tüyap fuar hostesi danışmanlığı manken ajansımızın hizmet segmetlerinden biridir. Aktüel manken ajans fuar ve stand hostesliği söktöründeki güvenilir çizgisi ve çalışmalarıyla 2008 yılından bu yana hizmet veren bilinir bir manken ajans olmuştur. Türkiyenin bütün şehirlerine fuar hostesi hizmeti veren manken ajansımız, hosteslerin ve müsterisinin tüm gereksinimlerini sağlamaktadır. Aktüel manken ajans kadrosunda bulunun 100 e yakın tüyap fuar hostesi ile ara vermeden hizmet etmeye gayret etmektedir. Bu kaliteli hizmet anlayışı ile tüyap fuar hostesi ajansları arasında üst sırada olma başarısını elinde tutmaktadır.

modellerimizi-inceleyin

modellerimizi-inceleyin

Aktüel manken ajans tüyap fuar hostesi açısından koruduğu bu başarısını istikrarlı ve titiz bir şekilde sürdürmekte olup, ajans başarısını hosteslerinede yansıtmaktadır. Kadromuzda yer alan tüyap fuar hostesleri arkadaşlar titizlikle seçilmektedir. Çeşitli tekstil firmaları, fuar standları, açılış ve benzeri işlerde görev alan hosteslerimizin geneli üniversite öğrencileri arasından tercih edilmektedir. Zeki güler yüzlü ve müşteri ilişkilerinde yetenekli olan fuar hosteslerimiz marka ve ürünlerinizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtacağından emin olabilrisiniz.

 

 

Fuar hostesi ve manken ajansı

Aktüel Manken Ajans sektördeki yerini koruya bilmek ve hizmet kalitesini artırmak adına sektördeki tüm gelişmeleri takip edip edindiği bilgelerle yeni projeler ve hizmetler sunmaktadır. Aktüel Manken Ajans fuar hosteslerini sadece fuarlala sınırlı tutmayıp bir çok mecraya tüyap fuar hostesi ve model kullanma fikri empoze etmiştir.

Yukarıda yer alan yazımız müşterilerimiz kadar sektörde yer edinmek isteyen tüyap fuar hostesi adayı arkdaşlarımızı da bilgilendirmek amacıyla yazılmıştır. Artı olarak fuar hostesi nde aranan özellikler ortalama 160 üzeri boy, 36 beden, güler yüzlü, müşteri ilişkilerinde başarılı tercihen yabancı dil ve üniversite üğrencisi-mezunu gibi özellikler esas alanmaktadır.

 

Fuar Hostesi Konumlandırma

Fuar Mankeni; Fuar hostesi ve mankenlerinin temelde estetik bir görevi vardır ve bunların varlığı, katılımcıların dikkatini çekerek standınızı kalabalalıklaştırmaktır. Fuardaki en üst düzeyde yer alan şirketlerinde, misafirseperlik amacıyla fuar hostesi kullanıp kendi imajlarını belirlemeleri gerekir. Güzelliğin en üst ifadesi olan mankenler sadece katalog çekimleri ve defileler vee moda ile ilgili diğer etkinlikler için değillerdir, fuar organizasyonu gibi düm diğer çalışmalar içinde kullanılırlar. Resepsiyondan operasyonel görevlere, pazarlamadan bilgi vermeye, belirli yeteneklerine ve tecrübelerine dayanarak her türlü görevi üstlenebilirler.

Stand Hostesi; Müşteriniz standınıza geldiğinde onu ilk karşılayacak olan ve yine ilk bilgilendirmeyi yapacak olan stand hostesi olacaktır. Bu nedenle güler yüzlü ve diksiyonu gayet akıcı olan bir fuar hostesi sizi en iyi temsil edecek olan kişidir.

Toplantı Konferans Hostesleri; Mükemmel bir kişisel duruşa sahip deneyimli fuar hostesi ve hostu görev aldığı şirketinin imajını temsil etmenin yanı sıra, örgütsel görevleri yapablirler. Müşterilerin ağırlanması, bilgi verilmesi, yabancı dil desteği, konuşmacılara yerdım etmek, gerektiğinde modaratörlük yapmak konferans hostesinin görevlerinden bir kaçıdır.

Fuar hostu; Erkek modellerimiz mükemmel görünümleri ile imaj amaçlı etkinlilere veya segi ve tanıtıtım organizasyonlarında operasyonel ve organizasyonel olarak yeralabilirler.

Tercüman Hostes; Fuar hostesi uluslar arası olan bir organizasyonun parçası olduğundan bir veya daha fazla dili akıcı şekilde konuşa bilmektedirler. Uluslar arası bir etkinlik düzenlendiğinde tercümanlık veya konuşma yapabilmektedirler. Tercüman hostes ve hostlarımız eşzamanlı olarak bir dilden diğerine tercüme edebiliyorlar. Tercüman hostesler zaman zaman, falilyetlerinizin çok önemli noktalarında, yurdışındaki ticari konvansiyon ve müzakereler gibi konularda destek sağlayarak şirketinizin bir çalışanımış gibi görev alabilirler.

Yardımcı ve satış hostesleri; Konunun başındada bahsettiğimiz gibi bir fuar hostesi sadece görselliği ile değil satışları etkilemesiylede fuar organizasyonlarının vazgeçilmez bir çalışanıdır. Ve şu bir gerçekki iyi bir imaj ve görünüm her zaman satış yaptırır. Tüm şirketler imajlarına gereken yatırım yaptıklarından, satış hosteslerinin estetik standartlarda olması gerekir.

About the Author: