Tüyap Fuar Hostesi

fuar-hostesi
fuar-hostesi

Tüyap fuar hostesi danışmanlığı manken ajansımızın hizmet segmetlerinden biridir. Aktüel manken ajans fuar ve stand hostesliği söktöründeki güvenilir çizgisi ve çalışmalarıyla 2008 yılından bu yana hizmet veren bilinir bir manken ajans olmuştur. Türkiyenin bütün şehirlerine fuar hostesi hizmeti veren manken ajansımız, hosteslerin ve müsterisinin tüm gereksinimlerini sağlamaktadır. Fuar Hostesi / Mankenlik Başvurusu

Aktüel manken ajans kadrosunda bulunun 100 e yakın tüyap fuar hostesi ile ara vermeden hizmet etmeye gayret etmektedir. Bu kaliteli hizmet anlayışı ile tüyap fuar hostesi ajansları arasında üst sırada olma başarısını elinde tutmaktadır.

Aktüel manken ajans tüyap fuar hostesi açısından koruduğu bu başarısını istikrarlı ve titiz bir şekilde sürdürmekte olup, ajans başarısını hosteslerinede yansıtmaktadır. Kadromuzda yer alan tüyap fuar hostesleri arkadaşlar titizlikle seçilmektedir. Çeşitli tekstil firmaları, fuar standları, açılış ve benzeri işlerde görev alan hosteslerimizin geneli üniversite öğrencileri arasından tercih edilmektedir. Zeki güler yüzlü ve müşteri ilişkilerinde yetenekli olan fuar hosteslerimiz marka ve ürünlerinizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtacağından emin olabilrisiniz. Fuar organizasyonu ve fuar stand çalışmalarımız….

Tüyap Fuar Hostesi ve Mankeni

Aktüel Manken Ajans sektördeki yerini koruya bilmek ve hizmet kalitesini artırmak adına sektördeki tüm gelişmeleri takip edip edindiği bilgelerle yeni projeler ve hizmetler sunmaktadır. Aktüel Manken Ajans fuar hosteslerini sadece fuarlala sınırlı tutmayıp bir çok mecraya tüyap fuar hostesi ve model kullanma fikri empoze etmiştir.

Yukarıda yer alan yazımız müşterilerimiz kadar sektörde yer edinmek isteyen tüyap fuar hostesi adayı arkdaşlarımızı da bilgilendirmek amacıyla yazılmıştır. Artı olarak fuar hostesi nde aranan özellikler ortalama 160 üzeri boy, 36 beden, güler yüzlü, müşteri ilişkilerinde başarılı tercihen yabancı dil ve üniversite üğrencisi-mezunu gibi özellikler esas alanmaktadır.

Fuar Hostesi Konumlandırma

Tüyap fuar hostesi ve mankenlerinin temelde estetik bir görevi vardır ve bunların varlığı, katılımcıların dikkatini çekerek standınızı kalabalalıklaştırmaktır. Fuardaki en üst düzeyde yer alan şirketlerinde, misafirseperlik amacıyla fuar hostesi kullanıp kendi imajlarını belirlemeleri gerekir. Güzelliğin en üst ifadesi olan mankenler sadece katalog çekimleri ve defileler vee moda ile ilgili diğer etkinlikler için değillerdir, fuar organizasyonu gibi düm diğer çalışmalar içinde kullanılırlar. Resepsiyondan operasyonel görevlere, pazarlamadan bilgi vermeye, belirli yeteneklerine ve tecrübelerine dayanarak her türlü görevi üstlenebilirler.

Tüyap fuar hostesi Müşteriniz standınıza geldiğinde onu ilk karşılayacak olan ve yine ilk bilgilendirmeyi yapacak olan stand hostesi olacaktır. Bu nedenle güler yüzlü ve diksiyonu gayet akıcı olan bir fuar hostesi sizi en iyi temsil edecek olan kişidir.

Toplantı Konferans Hostesleri; Mükemmel bir kişisel duruşa sahip deneyimli fuar hostesi ve hostu görev aldığı şirketinin imajını temsil etmenin yanı sıra, örgütsel görevleri yapablirler. Müşterilerin ağırlanması, bilgi verilmesi, yabancı dil desteği, konuşmacılara yerdım etmek, gerektiğinde modaratörlük yapmak konferans hostesinin görevlerinden bir kaçıdır.

Fuar hostu; Erkek modellerimiz mükemmel görünümleri ile imaj amaçlı etkinlilere veya segi ve tanıtıtım organizasyonlarında operasyonel ve organizasyonel olarak yeralabilirler.

Tercüman Hostes; Tüyap Fuar hostesi uluslar arası olan bir organizasyonun parçası olduğundan bir veya daha fazla dili akıcı şekilde konuşa bilmektedirler. Uluslar arası bir etkinlik düzenlendiğinde tercümanlık veya konuşma yapabilmektedirler. Tercüman hostes ve hostlarımız eşzamanlı olarak bir dilden diğerine tercüme edebiliyorlar. Tercüman hostesler zaman zaman, falilyetlerinizin çok önemli noktalarında, yurdışındaki ticari konvansiyon ve müzakereler gibi konularda destek sağlayarak şirketinizin bir çalışanımış gibi görev alabilirler.

Yardımcı ve satış hostesleri; Konunun başındada bahsettiğimiz gibi bir fuar hostesi sadece görselliği ile değil satışları etkilemesiylede fuar organizasyonlarının vazgeçilmez bir çalışanıdır. Ve şu bir gerçekki iyi bir imaj ve görünüm her zaman satış yaptırır. Tüm şirketler imajlarına gereken yatırım yaptıklarından, satış hosteslerinin estetik standartlarda olması gerekir.

Fuar Hostesi Olmanız İçin Doğru Ajans

Tüyap fuar hostesi olmak isterken doğru kurumu seçmek ve onlarla çalışmak için akılda tutulması gereken bazı yönergeler öneriyoruz: ipuçlarımız kötü sürprizlerden kaçınmanıza yardımcı olacak “uzmanlardan” bunu lütfen unutmayınız.

Fuar Hostesi deneyimini isteyin. Hosteslemenin özel eğitim gerektiren bir iş olmadığı doğrudur: ancak aynı zamanda genç profiller elde edip edemeyeceğimizi veya deneyim sahibi olup olmadıklarını (kongre, sergi, tanıtım vb.) anlamak manken ajansınızın yararına olacak bir iştir.

Bir fotoğraf yayını isteyin. Çoğu müşterinin etkinlikten önceki profilleri karşılamak için zamanı veya yolu yoktur. Bu nedenle, son ve doğal fotoğraflar aracılığıyla, marka imajına uygun profiller seçmek için bile olsa seçim yapma fikrine sahip olmak önemlidir. Elbette fuar hostesi olmak adına ilk önce estetiğe dikkat etmemeliyiz: genellikle ajans hesapları size kişilikleri veya deneyimlerine göre doğru profilleri de tavsiye edebilir.

Ajansın yerinde varlığını kontrol edin. Ajansın, sahada olan ve dolayısıyla taşeron olan acentelere dayanmayan bir takım kaynakları düşünebilmesini sağlamak önemlidir. Bu şekilde, daha yüksek bir fiyat gibi hayal kırıklıklarını önleyebilir veya daha önce kararlaştırmamışsanız, nakliye masraflarını ödeyebilirsiniz.

Tüyap Fuar Hostesi olmak isteyen personelin yasalara göre sözleşme yapmasını sağlayın (bir sigorta ve sorumluluk). Belirgin olmasına rağmen, herhangi bir tatsız sürprizle karşılaşmamayı istemek her zaman en iyisidir.

Faaliyet hakkında net bir bilgilendirme sağlayın. Fuardan önce eğitilmiş bir hostes kesinlikle daha işbirlikçi ve aktif olacaktır: bu nedenle aşağıdakilerle ilgili kısa bir belge yazmalısınız:

Şirket hakkında kısa bir sunum ve katıldığınız etkinlik
Hostes görevleri (kabul, broşür ve broşür dağıtımı, dil desteği vb.)
Hostes için kıyafet
Çalışma saatleri ve diğer tüm fuar organizasyon detayları (molalar, vb.)

Tüyap Fuar Hostesi Müşterileri Etkiler Mi?

Tüyap Fuar Hostesi stratejimiz, müşterilere veya genel kamuya odaklanmamıza bağlı olarak değişebilir. Daha çok işletme tipi bir ilişkide, hostes resepsiyon görevlisidir. Ziyaretleri filtrelemek ve doğru insanlara yönlendirmekle sorumludur. Müşteri profesyonel bir hizmet arar ve adil olduğumuz halde doğru şekilde davranıldığını takdir eder. Fuar Hostesi, iyi bir şekilde bakılmalarını, onlara eşlik etmelerini, bir satış temsilcisi beklerken, bir şeyler içmelerini veya bilgi vermelerini sağlar.

Fuar halka açıldığında, her şey değişmektedir. Tüyap fuar hostesi mümkün olduğunca çok insanın dikkatini çekmesini ve gerekirse rahatsız edici veya yüzleşmeyen durumları yönetmesini istiyoruz. Normalde fuarlarda, örneğin bilim fuarlarında , bu durumu nasıl iyi idare edeceğimizi bilemezsek, hedeflediğimiz şeyin karşıt görüntüsünü sunabileceğimiz bir insan akını vardır. Bir Fuar Hostesi bu dikkati nasıl yakalayacağını bilir. Halkla temasa geçmeyi, onları selamlamayı, yaklaşmayı, bilgilendirmeyi, hediyeleri dağıtmayı, satış temsilcilerine asıl amaçlarına odaklanmaları için zaman veren bir hizmeti arar: iş üretmek olmalıdır.

Yabancı Dil, Tüyap Fuar Hostesi İçin Önemli Midir?

İki dilli ticaret tüyap fuar hostesi uluslararası fuarlarda çok gerekli bir eleman olacaktır. Her yıl düzenlenen uluslararası ticaret fuarı takvimlerinde çok önemli bir yer tutan İstanbul yaklaşık 50 etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Hizmetlerimizi veya ürünlerimizi yurtdışında sunmak istiyorsak, tüm personel İngilizce veya söz konusu dilde iki dilli olmalıdır. Başka bir dilde hizmet sağlayamadığınız için birçok iş fırsatı kaybedilebilir.
Stand hostesi denilince akla ürünün temsil edilmesi gelmektedir. Bu yüzden hakettiği önem verilmelidir.

Bir ticaret tüyap fuarı hostesi bu konuda çok şey sunmaktadır. Günün başında tüm malzemeyi yerleştirecek; gün boyunca, biten her şeyi değiştirerek her şeyin yolunda olduğundan emin olacaktır. Ayrıca personel öğle yemeğine gittiğinde ve katılımsız bırakılmadığından emin olduktan sonra standa bakacak. Günün sonunda, temizlik hizmetinin düzgün çalışabilmesi için her şeyi temizler ve ertesi gün için her şey yerinde olur. Fuar Hostesi olmanın birçok iş ile ilgilenmek gerektiğini unutmayalım. Kısacası, bir ticaret fuar hostesi, ticaret fuarı hedeflerinde iş birliği yapar. Güven besleyen ve profesyonellik taşıyan değerli bir varlık olarak en önemli yetkinliklerini sunar.

İnstagram : @aktuel.ajans