E Ticaret Fotoğraf Çekimi

E ticaret fotoğaf çekimi konusunda manken ajansımız ürün ve moda çekim hizmeti vermektedir. Bu hizmerti gelişmiş teknoloji fotoğraf makinaları ve kreatif tasarım yeteneği olan fotoğrafçıları ile karşılamaktadır. Stüdyo ortamında iç mekanlarda veya dış mekan çekimlerinde ışığı en iyi şekilde kullanarak ürün, mankenli çekim ve katalog çekimi yapan manken ajans. Marka ve ürününüzün rakiplerinize göre daha kaliteli ve alıcı olarak farkedilir olması için çalışmaktadır.

urun-fotograf-cekimi
urun-fotograf-cekimi

Çekilen fotoğrafların tüm mecralarda kullanıla bilmesi için fotoğraflar orjinal boyutları ve istinilen tüm boyutlarda hizmetinize sunulmaktadır. Özellikle internet ortamında e ticaret fotoğraf çekimi siteler için kullanılan fotoğraflar alıcıyı yanıltmaması açısında en az üç farklı açıdan fotoğraflanması gerekmektedir.

Manken ajans katalog çekimleri yanısıra e ticaret fotoğraf çekimi olarakta çok iyi bir ekibe ve ekipmana sahiptir. e ticaret satışlarında globalleşen satış şekilleri artık türkiye içinde geçerli. Hedef kitle bir çok ürüne artık dokunma ihtiyacı duymadan sadece fotoğraflarını görerek ürünü algılaya bilmekte. Bu nedenle yapılan e ticaret fotoğraf çekimlerinde imajın kalitesinin iyi ve ürünü en gerçekçi haliyle yansıtması gerekmektedir.

Aktüel ajans yaptığı e ticaret fotoğraf çekimlerinde müşterinizin ürünü alma konusunda en iyi ve içine sinen bir şekilde ikna olmasını sağlayacak çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle e ticaret fotoğraf çekimlerinizi muhakkak kaliteli bir ajansla ve ekiple yapmanız gerekmektedir.

Tabiki sadece tekstil ürünleri değil, beyaz eşya sektörü, insaat sektörü, sağlık sektörü ve bir çok sektörde modelli modelsiz çekimler sunan Aktüel manken ajansı hizmetinizdedir.

takı-fotograf-cekimi
e ticaret fotoğraf çekimi

E Ticaret Fotoğraf Çekimi nin avantajları

E-ticaret çekimleri katalog çekimlerine göre daha ucuz ve buna rağmen daha faydalıdır. Kataloglar ortalama 1000 adet bastırılır ve sonrasında biter, yeniden bastırmak ise ekstra bir maliyettir, ama e ticaret çekimini sunduğunuz web sitesi milyonlarca insana ulaşa bilir. E ticarat gelişen bir endüstri ve bunumla birlikte tabiki e ticaret fotoğraf çekimi de gelişiyor İlk dönmelerinde orta ölçekli markaların bile cep telefonları ile ürün fotoğrafı çekip sitelere yükleme dönemi sona erdi, Profesyonel bir fotoğraf çekimi ürünün kalitesini gösterir ve hatta etik olmasa bile kalitesiz bir ürünü kaliteli gibi gösterebilir. Ama cep telefonu ile yapılan bir çekim kaliteli ürünü istesenizde kalitesini ortaya çıkartacak bir performans sergileyemez.

E-ticaret fortoğraf çekimi doğru yapıldığında, gerçek renkleri ve gerçek ölçüleri yansıttığında satış yapmanızı çok kolaylaştıracaktır. Her şeyden önce kaliteli ve net bir fotoğraf gören müşterinin markaya güveni ve satakati oluşacaktır.

About the Author:


Leave a Comment!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir