manken-ajans

Bayan manken

Bayan manken veya model ; reklam, defile ve moda çekimlerinde kendini ve yüzü olduğu ürünü/markayı tanıtan kişilerin icra ettikleri meslektir. Bayan manken yaptıkları video veya fotoğraf çalışmalarında kendilerinden istenen yüz mimiklerini ve vucud hareketlerin yerine getirmek zorundadırlar bu nedenlede yaptıkları mesleği biyerden sonra oyuncu olarakda görebiliriz. Defile mankeni, fuar mankeni ve fotomodel gibi çeşitli şekilleri bulunan mankenlik mesleği günümüzde bir çok kişinin hayalindeki meslek olmuştur.

Mankenlik Başvurusu

Başvurularınızıve sorularınızı instagram veya mail adresi üzerinden cast direktörüne yapabilirsiniz. ( Kayıt tamamen ücretsizdir )

Whatsapp : 0546 843 64 58
E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

Bayan mankenlik mesleği bir çok dala ayrılsada podyum mankeni ve fotoğraf mankeni ( fotomodel ) olarak iki ana daldan oluşmaktadır. Prova mankeni, reklam mankeni, mayo ve iç giyim mankeni, fuar mankeni, sunum mankeni, konu mankeni ve büyük beden manken gibi alt katagorileride içinde barındırmaktadır.

Bayan Manken Top Model

Bayan manken rakiplerine karşı daha popüler olduklarında top model kavramı ile lannse edilirler. Bunlar ülkemizde ve dünyada en çok iş yapıp en çok bilenen manakenler olma özelliği taşımaktadırlar, bilindik en iyi modacılarla, moda dergileriyle ve markalar ile çalışmaktadırlar. Dünyanın ilk bayan mankeni Lİsa Fonssagrives olduğu bilinmektedir.

Bayan mankenler dışardan bakıldığında çok para kazanıyorlar gibi görünsede, ne yazıkki bu bir noktaya gelmiş top modeller için geçerlidir, özellikler yurt dışında bir bayan mankenin çalışma saati 25 TL gibi rakamlardan oluşmaktadır. Sizlerde bu mesleği tercih ettiğinizde bir çok modellin arasından ön plana çıkarak top model olabileceğinizi düşünüyorsanız ciddi papralar kazanabilirsiniz.

Türkiyede özelliklede İstanbulda, çekim tecrübesi olan deneyimli bayan mankenler her zaman ciddi bir ihtiyaç duyulmuştur, bir çokmanken ajansı tecrübesi olmayan ve ya mankenlik eğitimi almamış modeli sektöre sokarak reklamcılığın kalitesini düşürmektedir. Aktüel manken ajans bir çok yerli ve yabancı manken ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir

Bayan manken sunumu

Kapalı portfolyo çalıştığımız bir çok bayan manken ve fotomol kadromuz için iletişime geçerek firmanıza ve çekimlerinize en uygun bayan mankeni ajansımızdan temin edebilirisiniz.

Bayan manken talebiniz üzerine kapalı portfolyo olan mankenlerimiz ölçüleri, fotoğrafları ve fiyatının yer aldığı bir sunum maili gönderilecektir. Manken talebinde bulunurken, istediğiniz mankenin yaşı, boyu, ölçüleri, bedeni, saç ve ten rengi gibi unsurları muhakkak sorulduğunda belirtiniz. Bunun yanında çekimin tarihi, yeri ve ne kadar süreceği konularıda önemlidir. Verilecek olan fiyat bu unsurlar göz önüne alınarak belirlenir.