katalog-cekimi

Model Ajansları

Model ajansları denildiğinde ilk akla gelen bir mankenlik ajansı olsada aslında model ajans bambaşka bir sektördür. Manken ajansları çok komplike ve geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Model ajansları ise daha seçkin modellerden oluşan bir topluluktur. Model seçimlerini genellikle yabancı modellerden ve isim yapmış a+ yerli modellerden kullanan model ajansları, daha seçkin ve yüksek bütçeli çalışmalar hitap etmektedir. Aktüel Model Ajans, mankenlik sektörüne verdiği hizmetlerinin yanısıra tam hizmet reklam ajansı misyonunuda üstlenerek uzun yıllar medyada yer almaktadır.

ŞİMDİ BAŞVURU YAPIN…

Çalışmalarımızı ve Modellerimizi İnstagramdan Takip Edin
@aktuel.ajans

Model Ajansları Kadrosunda Yer Almak

Medya ve tv lerde görünmek biyerlre gelmek isteyen manken adayları için model ajansları bulunmaktadır. Mankenlik, fotomodellik, dizi-klip ve benzere mecralarda yer almak muhakkaki model ajansları veya cast ajansları ile iletşim kurmanız gerekir. Aktüel model ajansları ile çalışmak için öncelikle web sitemizde yer alan online başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir, sonrasında uygun göörülen model adayları yüz yüze görüşme için ajansa davet edilir. Model ajansları adınızı duyurma ve meslekte bilinir bir model olmanız ve tabiki bu süreçte maddi kazanç sağlamanız için ortak çalışma yürüttüğü yapım şirketleri ile iletişim kurmanızı sağlayacaktır.

Ülkemizde ve dünyada önde gelen yaşam tarzı markaları kendilerini sürekli güncelemektedir buda doğal olarak reklam çalışmaları için sürekli yeni yüzler yeni manken gereksinimleri doğurmakta. Durum böyle olunca görülüyorki model ajansları mankenleri için her zaman iş sağlaya biliyor.

Model Ajansları Başvuru

Model ajans başvurusunda en önemli etken gönderdiğiniz fotoğraflardır. Fotoğraflarınız amatör olabilir ama yüzünüzü ve vucud hatlarınızı net bir şekilde belli etmelidir. Mankenliğe uygunluğunuz fizki görünüşünüz ve yüzünüz dikkate alınarak değerlendirilir. Model ajansları ile iletişime geçmeniz, kabul görmeniz ve fotoğraf çekiminin ardından yapım şirketleri ve diğer medya kanalları ile iletişime geçme süreciniz başlamış olur.

Başvuru yapanların kız yada erkek olmaması önemli değildir. Fakat model ajansları bir cast ajans veya oyuncu ajansı olmadığı için yaş önemlidir. Bu nedenle genç olmanız büyük önem teşkil etmektedir.

Model ajansları ile hayatınıza büyük heyecanlar ve renkler katılacaktır. Hayranı olduğunuz sanatçılarla tanışma imkanı, tanışmaktanda öte belki bir çekimde beraber poz verme hayallerinizde yer alan gelişmeler olcaktır. Bu söktörde biyerlere gelmek için çalışmak ve inançlı olmak gerekir, model ajansları gererkli olan desteği sizlere sunmaktadır.